Versenynaptár

Az első hosszú távú versenyedre készülsz? Vagy évente akár több félmaratont, esetleg egy- két maratont is lefutsz? Válaszd ki itt a következőt!

Több előnye is van annak, ha időben választod ki a következő célt: 

  • Minél előbb nevezel, annál kedvezőbb áron teheted ezt meg. A helyszíni nevezéseknek a legborsosabb az ára, sőt, van ahol már "Finisher" póló sem jár az utolsó pillanatban nevezőknek!
  • Szinte mindenhol limitált a résztvevői létszám. A nagy versenyeken ez gyorsan be is telik. Ne halogasd a nevzést, mert lemaradsz! 
  • Ha időben nevezel több hónapra tudod elosztani a nevezés és az utazás költségeit (szállás, repülőjegy, nevezési díj, stb.), és így talán beleférhet egy távolabbi helyszín is.
  • Egy jól megválasztott céllal van idő és motiváció a hosszú felkészülési időszakra! 

Nem tudsz választani a jobbnál jobb helyszínek közül? Akkor ezt olvasd el: 5+1 tanács verseny választáshoz

dátum   verseny neve: honlap: verseny távok: ország
           
3. Knarvikmila - The Great Fjord Run www.knarvikmila.no M / F / V NOR
3. Pila Int'l Half Marathon www.pila.halfmarathon.pl F POL
8-10. Running Festival of the Economic Forum www.runningfestival.pl M / V / U POL
  8-10. SEB Tallinn Marathon & Half www.tallinnmarathon.ee M / F EST
  9. Birell Prague GP, 10K, adidas Women's 5km (részletek) www.runczech.com 5 / 10 / V CZE
  9. Jungfrau Marathon www.jungfrau-marathon.ch M SUI
  9. Stockholm Halfmarathon (részletek) www.stockholmhalfmarathon.se F SWE
  10. Volksbank-Münster-Marathon www.volksbank-muenster-marathon.de M GER
  10. Minsk Half Marathon minskhalfmarathon.by F / V BLR
  10. 35. PKO Wroclaw Marathon www.wroclawmaraton.pl M POL
  10. Danske Bank Vilnius Marathon www.vilniausmaratonas.lt M LTU
  15-16. BMW Oslo Marathon en.oslomaraton.no M / F / V NOR
  16. Mattoni Usti nad Labem Half Marathon (részletek) www.ustihalfmarathon.com F CZE
  17. 20. International WACHAUMarathon (részletek) www.wachaumarathon.com M / F AUT
  17. Copenhagen Half Marathon www.copenhagenhalfmarathon.dk F DEN
  16-17. Dam Tot Damloop www.damloop.nl V NED
  17. Peking Maraton www.beijing-marathon.com/en M / F CHN
  17. Maratonina Citta Di Udine www.maratoninadiudine.it F ITA
  17. Porto Half Marathon Sport Zone www.meiamaratonasportzone.com F POR
  17. Sarajevo Half Marathon sarajevomarathon.ba/en F BIH
  24. Scottish Half Marathon www.scottishhalfmarathon.com F GBR
  24. Moscow Marathon moscowmarathon.org/en M RUS
  24. Baxters Loch Ness Marathon & Festival of Running www.lochnessmarathon.com M / V GBR
  24. Ston Wall Marathon (részletek) www.ston-wall-marathon.com M / 15km CRO
  24. ING Route du Vin Half Marathon routeduvin.fla.lu F LUX
  24. BMW Berlin Marathon www.berlin-marathon.com M GER
  24. 39th PZU Warsaw Marathon (részletek) www.warsawmarathon.com M / V POL
  30. Losinjski Half Marathon www.ak-losinj.hr F CRO
           
1. Hans Christian Andersen Marathon www.hcamarathon.dk M DEN
1. Bila Tserkva Marathon www.bc-marathon.org.ua M / F UKR
1. Eindhoven Marathon www.marathoneindhoven.nl/ M NED
  1. Silesia Marathon silesiamarathon.pl/ M / F / V POL
  1. Chisinau International Marathon www.marathon.md M / F / V  
  1. Belfius Brussels Marathon and Half www.brusselsmarathon.be M / F BEL
  1. Kosice Peace Marathon (részletek) www.kosicemarathon.com M / F / V SVK
  1. 20 & 10 Km International de Marrakech running.ma 10 MAR
  1. Cardiff Half Marathon www.cardiffhalfmarathon.co.uk H GBR
  1. Torino Half Marathon www.teamarathon.it F ITA
  1. Trento Half Marathon www.trentorunningfestival.it/ F ITA
  7. Tartu City Marathon https://www.tartumaraton.ee M / F / V EST
  8. Zagreb Marathon & Half Marathon www.zagreb-marathon.com M / F CRO
  8. 3 Country Sparkasse Marathon www.sparkasse-marathon.com M / F AUT
  8. Portland Marathon www.portlandmarathon.org M USA
  8. München Marathon www.muenchenmarathon.de M GER
  8. Goodlife Fitness Victoria Marathon www.runvictoriamarathon.com M CAN
  8. Maratona d’Italia www.maratonaditalia.it M / F / V ITA
  8. Bank of America Chicago Marathon www.chicagomarathon.com M USA
  8. Wizz Air Kyiv City Marathon www.kyivmarathon.org M / f / V UKR
  8. Telesia Half Marathon www.telesiahalfmarathon.it F ITA
  14. International Thessaloniki Night Half Marathon & 5km www.runjordan.com F / 5 GRE
  15. 18. PKO Poznan Marathon www.marathon.poznan.pl M POL
  15. Bucharest International Marathon & Half www.bucharest-marathon.com M / F ROM
  15. Rock ’n’ Roll Lisbon Marathon & HM www.pt.competitor.com/portugal M / F POR
  15. Palma de Mallorca Marathon www.palmademallorcamarathon.com M / F / V ESP
  15. Linker Oevert Half Marathon http://linkeroeverthalfmarathon.com/ F / V NED
  15. Niagara Falls International Marathon www.niagarafallsmarathon.com M CAN
  15. TCS Amsterdam Marathon www.tcsamsterdammarathon.nl M NED
  15. Salzkammergut Marathon (részletek) www.wolfgangseelauf.at/ M / 27 / 16 AUT
  22. Novi Sad Marathon www.marathon.org.rs M SRB
  22. Scotiabank Toronto Marathon & HM www.torontowaterfrontmarathon.com M / V CAN
  22. Venicemarathon (részletek) www.venicemarathon.it M ITA
  22. Lausanne Marathon www.lausanne-marathon.com M SUI
  22. Medio Maratón Valencia Trinidad Alfonso www.mediomaratonvalencia.com M ESP
  22. Heidelberg Cement Half Marathon www.tbilisimarathon.ge/ F / V GEO
  29. Marathon International De Casablanca www.casablanca-marathon.com M / F / V MAR
  29. Standard Chartered Nairobi Marathon www.nairobimarathon.com M KEN
  29. Volkswagen Ljubljana Marathon www.vw-ljubljanskimaraton.si M / F / V SLO
  29. Mainova Frankfurt Marathon www.frankfurt-marathon.com M GER
  29. SwissCityMarathon – Lucerne www.swisscitymarathon.ch M SUI
  29. Maratona di Torino www.teamarathon.it M ITA
  29. Podgorica Marathon www.maraton.co.me M MNE
  29. SSE Airtricity Dublin Marathon www.dublinmarathon.ie M IRL
           
  5. Porto Marathon EDP www.maratonadoporto.com M POR
5. TCS New York City Marathon www.tcsnycmarathon.org M USA
5. French Riviera Marathon Nice-Cannes www.marathon06.com M FRA
  5. Lago Maggiore Marathon www.lagomaggioremarathon.com M / F / V ITA
  12. Global Ports Maratona di Ravenna – City of Art www.maratonadiravenna.it M / F ITA
  12. Garda Trentino Half Marathon (részletek) www.trentinoeventi.it F ITA
  12. BDL Beirut Marathon www.beirutmarathon.org M LIB
  12. Athens Classic Marathon (részletek) www.athensclassicmarathon.gr/ M GRE
  12. Rock ’n’ Roll Las Vegas Marathon & Half stripatnight.com M / F USA
  12. Vodafone Istanbul Marathon www.istanbulmarathon.org M / 15 / 10 TUR
  12. Rock ’n’ Roll Las Vegas Marathon & Half (részletek) stripatnight.com M / F USA
  17. Eilat Full Desert Half Marathon desertrun.co.il/index.php/en F / V ISR
  19. Maratón Valencia Trinidad Alfonso (részletek) www.maratonvalencia.com M ESP
  19. Verona Marathon www.veronamarathon.it M ITA
  19. Philadelphia Marathon www.philadelphiamarathon.com M / F USA
  26. Serge Vigot La Rochelle Int'l Marathon www.marathondelarochelle.com M FRA
  26. Maratón Donostia – San Sebastián www.maratondonostia.com M ESP
  26. Firenze Marathon (részletek) www.firenzemarathon.it M ITA
           
3. Discoveries Half Marathon www.discoverieshalfmarathon.com F POR
10. Zurich Maratón Málaga www.maratonmalaga.com M ESP
17. Pisa Marathon (részletek) www.pisacitymarathon.com M / F ITA
  30. El Corte Inglés São Silvestre de Lisboa www.saosilvestredelisboa.com V POR
           
1. 11. Neujahrsmarathon Zürich www.neujahrsmarathon.ch M / F / V SUI
6. Tiberias Winner Marathon www.tiberias-marathon.co.il M ISR
7. Siberian Ice Half Marathon www.runsim.ru F RUS
  7. Polar Night Half Marathon (részletek) www.msm.no F NOR
  13. Egyptian Marathon www.egyptianmarathon.com M EGY
  22. Mitja Marató Internacional Vila De Santa Pola (részletek) www.mitjasantapola.com F ESP
  22. Gran Canaria Maratón www.grancanariamaraton.com M / F ESP
  29. Marathon & Semi-M International de Marrakech www.marathon-marrakech.com M / F MAR
  29. Grande Prémio Fim da Europa www.fimdaeuropa.com V POR
  29. Maratona do Funchalaaaaaaaaaaaaaa www.funchalmarathon.com M / F POR
           
           
5. Napoli Mostra D’Oltremare Half Marathon www.runaples.it F ITA
5. Mitja Marato Granollers www.lamitja.cat F ESP
10. RAK Half Marathon www.rakmarathon.org F UAE
  12. Giulietta & Romeo Half Marathon (részletek) www.giuliettaeromeohalfmarathon.it F ITA
  12. eDreams Mitja Marato de Barcelona (részletek) edreamsmitjabarcelona.com F ESP
  19. Maratona di San Valentino www.maratonadisanvalentino.it M / F ITA
  19. Zurich Maratón de Sevilla (részletek) www.maratondesevilla.es M ESP
  24. Tel Aviv Samsung Marathon www.tlvmarathon.co.il M / F / V ISR
  26. Tokyo Marathon www.tokyo42195.org M JAP
  26. The Carthage Race International Marathon the-carthage-race.com M / F / V TUN
  28. Sahara Marathon www.saharamarathon.org M / F ALG
           
5. Treviso Marathon www.trevisomarathon.com M ITA
5. Semi Marathon Int'l de Paris www.semideparis.com F FRA
5. Lago Maggiore Half Marathon www.lmhm.it F ITA
  5. Runatolia www.runatolia.com M / F / 10 TUR
  5. Cyprus Marathon & Half Marathon (részletek) www.logicomcyprusmarathon.com M / F 10 CYP
  5. Nafplio Marathon www.nafpliomarathon.gr F / M GRE
  11. Rock ’n’ Roll DC Marathon & 1/2 www.runrocknroll.competitor.com/usa M / F USA
  12. Zurich Marató de Barcelona (részletek) www.zurichmaratobarcelona.es M ESP
  17. Jerusalem Marathon, Half and 10k www.jerusalem-marathon.com M / F / V ISR
  19. EDP Lisbon Half Marathon RTP (részletek) www.lisbon-half-marathon.com F POR
  19. Gdynia Half Marathon www.gdyniapolmaraton.pl F POL
  19. Athens Half Marathon www.athinahalfmarathon.gr F / V GRE
  19. Limassol Marathon www.limassolmarathon.com M / F / V CYP
  26. PKO Poznań Half Marathon http://halfmarathon.poznan.pl F POL
1. Sportissimo Prague Half Marathon (részletek) www.runczech.com F CZE
2. 37. Berliner Halb Marathon (részletek) www.berliner-halbmarathon.de F GER
2. Novi Sad Half Marathon www.marathon.org.rs M SRB
  2. Medio Maratón de Madrid www.mediomaratonmadrid.es F ESP
  2. International Marathon Alexander the Great www.atgm.gr M / R GRE
  2. CSOB Bratislava Marathon (részletek) www.bratislavamarathon.com M / F SVK
  2. EA7 Milano Marathon www.milanocitymarathon.it M ITA
  2. 261 Women’s Marathon www.261wm.com/en/ M / F / V ESP
  2. Maratona di Roma (részletek) www.maratonadiroma.it M ITA
  9. Schneider Electric Paris Marathon (részletek) www.parismarathon.com M FRA
  9. Wizz Air Cluj-Napoca Marathon www.maraton-cluj.ro/en M / F / V ROM
  9. Nova Poshta Kyiv Half Marathon www.kyivhalfmarathon.org F / V UKR
  9. Roads to Rhodes Marathon www.roadstorhodes.com M / V GRE
  9. Zurich Marathon www.zuerichmarathon.ch M SUI
  9. NN Marathon Rotterdam (részletek) www.marathonrotterdam.org M NED
  9. HAJ Hannover Marathon www.marathon-hannover.de M / V / U GER
  15. Pardubice Wine Half Marathon www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz F CZE
  15. Vodafone Istanbul Half Marathon www.istanbulyarimaratonu.org F TUR
  16. Semi-Marathon International de Nice www.nicesemimarathon.com F FRA
  17. BAA Boston Marathon www.baa.org M USA
  22. 30. Belgrade Marathon bgdmarathon.org M / F SRB
  23. DOZ Marathon Lodz www.lodzmaraton.pl M / V POL
  23. Haspa Marathon Hamburg www.haspa-marathon-hamburg.de M GER
  23. Maratona di Padova www.maratonasantantonio.it M ITA
  23. ORLEN Warsaw Marathon www.orlenmarathon.pl M POL
  23. EDP Rock ‘n’ Roll Madrid Marathon and Half (részletek) www.rocknrollmadrid.com M / F ESP
  23. Enschede Marathon www.enschedemarathon.nl M / F NED
  23. DVV Antwerp Marathon www.antwerpmarathon.be M BEL
  23. Vienna City Marathon (részletek) www.vienna-marathon.com M AUT
  25. LaPonale Running (részletek) /www.laponalerunning.it 10,5 km ITA
  29. Fjordkraft Bergen City Marathon www.bergencitymarathon.no M / F / V NOR
  30. Metro Group Marathon Düsseldorf www.metrogroup-marathon.de M GER
  30. Chia Laguna Half Marathon www.chialagunahalfmarathon.com F / R ITA
  30. Cracovia Marathon www.cracoviamaraton.pl M POL
  30. Big Sur Int'l Marathon www.bsim.org M / F USA
           
1. Deep Riverrock Belfast City Marathon www.belfastcitymarathon.com M GBR
1. Milton Keynes Marathon mkmarathon.com M GBR
7. Erzurum Half Marathon www.erzurumyarimaratonu.org F TUR
  7. Salzburg Marathon (részletek) www.salzburg-marathon.at M / F / V AUT
  7. Wizz Air Skopje Marathon www.skopskimaraton.com.mk M / F MKD
  7. Harmony Genève Marathon for Unicef www.genevemarathon.org M / F / V SUI
  7. Volkswagen Prague Marathon (részletek) www.praguemarathon.com M CZE
  7. Trieste Green Europe Marathon (részletek) www.bavisela.it M / F ITA
  14. Banja Luka Half Marathon banjalukamarathon.com H BIH
  14. Lattelecom Riga Marathon & Half www.nordearigasmaratons.lv M / F LAT
  14. OMV Petrom Bucharest International Half Marathon www.bucharest21km.com F ROM
  20. Three Hearts Marathon www.maraton-radenci.si M / F / V SLO
  20. The Great Wall Marathon www.great-wall-marathon.com M CHN
  20. Göteborg Varvet Half Marathon www.goteborgsvarvet.com F SWE
  20. Mattoni Karlovy Vary Half Marathon (részletek) www.runczech.com F CZE
  21. Leiden Marathon www.marathon.nl M / F / V NED
  21. iWelt Marathon Wuerzburg www.wuerzburg-marathon.de M GER
  21. Paris Saint Germain En Laye La Course www.parissaintgermainlacourse.com F FRA
  21. Austrian Women's Run www.oesterreichischer-frauenlauf.at 5 / 10 / V AUT
  21. Telenor Copenhagen Marathon www.copenhagenmarathon.com M DEN
  21. Kazany Maraton www.kazanmarathon.org M / F / V RUS
  27. Moonlight Half Marathon (részletek) www.venicemarathon.it F ITA
  28. Edinburgh Marathon Festival www.edinburgh-marathon.com M / F / V GBR
           
3. Mattoni České Budějovice Half Marathon (részletek) www.runczech.com/budejovice F / V CZE
3 ASICS Stockholm Marathon www.stockholmmarathon.se M SWE
5. Cork City Marathon www.corkcitymarathon.ie 23 / 8 / V IRL
  10. Portumna Forest Marathon www.forestmarathon.com M / U IRL
  10. Tusnád Maraton www.tusnadmarathon.com 23 / 8 / V ROM
  10. Helsinki Half Marathon http://helsinkihalfmarathon.fi F / V FIN
  11. Kaunas Marathon www.kaunasmarathon.lt M / F / V LTU
  17. 4th PKO Wroclaw Night Half Marathon wroclawmaraton.pl M POL
  17. Midnight Sun Marathon and Half (részletek) www.msm.no M / F NOR
  18. Telesia City Trophy International Road Race 10K www.trofeotelesia.it 10 / V ITA
  23. Suzuki Midnight Sun Run www.marathon.is F / V ISL
  24. Mattoni Olomouc Half Marathon (részletek) www.runczech.com/olomouc F CZE
  24. Waterford Viking Marathon www.waterfordvikingmarathon.com M / F / V IRL
  24. Vidovan 10 km Road Race www.vidovdanskatrka.org 10 km BIH
  25. JCP Swansea Half Marathon www.swanseahalfmarathon.co.uk F GBR
  25. Hella Hamburg Halbmarathon www.hamburg-halbmarathon.de F GER
           
1. Paavo Nurmi Marathon www.paavonurmisports.com M FIN
1. Primiero Dolomiti Marathon (részletek) www.primierodolomitimarathon.it M / 26km / 6 km ITA
1. Gornergrat Zermatt Marathon www.zermattmarathon.ch M / F / U SUI
  2. Rovaniemi Marathon www.rovaniemimarathon.com M / F / V FIN
  3. Gletschermarathon + Half Marathon (részletek) gletschermarathon.at/de/start M / F / V AUT
  9. White Nights Marathon www.wnmarathon.ru M RUS
  29. Swissalpine www.swissalpine.ch U SUI
  30. Sao Paulo City marathon www.spcitymarathon.com.br M BR
           
5. Siberian Marathon www.runsim.ru M RUS
6. Brisbane Marathon www.brisbanemarathon.com M AUS
12. Helsinki City Marathon www.helsinkicitymarathon.fi M FIN
  13. Rock 'n' Roll Dublin Half Marathon (részletek) www.runrocknroll.com/dublin F IRL
  19. HVAR Half Marathon www.hvarmarathon.com F CRO
  19. Rejkyavík Marathon, Half Marathon (részletek) http://marathon.is/reykjavikurmaraton M / F ISL
  26. Petra Desert Marathon www.petra-desert-marathon.com M / F JOR
  26. Stavanger Marathon www.stavangermarathon.no M / F / V NOR
  27. Longford Marathon www.longfordmarathon.com M/F IRL

 

Hiányzik a kedvenc versenyed a listából? Esetleg Te is versenyszervező vagy? Szeretnéd a listában látni a Te versenyedet is? Írj nekünk!

 

Fel